Haber

//

Haber

Yiğidolar Darbeye Karşı Tek Yürek!

Sancaktepe Belediyesi ve Sivas hemşehri dernekleri 15 Temmuz darbe girişimine karşı tek yürek oldu. 900 kadar Sivaslı derneklerin katıldığı organizasyonda Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem konuştu.

15 Temmuz darbe girişimine karşı Sivaslı Yiğidolar Haliç Kongre Kültür Merkezi'nde tek nefes oldu. Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem'in katılımıyla gerçekleşen organizasyona 900 kadar Sivaslı hemşehri derneği katılım gösterdi.

"Canımız kanımız pahasına da olsa milletimize bağlıyız"

İsmail Erdem, "Biz Sivaslılar olarak tarih boyunca tek yürek, tek vücut olduk. Bugün burada İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde, İstanbul'da yaşayan 1 milyon Sivaslılar adına bulunuyoruz. ve 1 milyon Sivaslı'nın sesini buradan tüm dünyaya haykırıyoruz. Sivaslılar olarak devletimizi, vatanımızı, bayrağımızı seviyoruz ve sahip çıkıyoruz. Canımız kanımız pahasına da olsa milletimize bağlıyız, bu vatan bizim vatanımız. Bu topraklar bizim, onun için bu milletin kaderiyle, istikbaliyle oynamak isteyenlere bu millet fırsat vermedi, bundan sonra da vermeyecek. Burada 900'ün üzerinde derneğimiz bulunuyor. Bu ülke bizim, bu vatan bizim, bu Cumhuriyet bizim. Millet olarak da bayrağımıza, devletimize ve istikbalimize sahip çıkacağız. Bize kast edenlere karşı da dimdik ayakta durmayı biliriz" diye konuştu.

"Demokrasimize karşı olanların karşısına dikileceğiz"

Darbe girişiminin vatana ihanet olduğunu belirten Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, "15 Temmuz Cuma gecesi ülkemizin maruz kaldığı hain darbe teşebbüsü hiç tereddütsüz açık ve seçik olarak vatana ihanettir. Milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu alçakça girişim, aziz milletimiz ve milli kurumlarımız sayesinde bertaraf edilmiş; milletimiz milli iradeye ve demokrasiye bir kez daha sahip çıkmıştır. Demokrasiden, milletimizden, devletimizden yana olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin birliğine, kardeşliğimize ve demokrasimize karşı olanların karşısına dikileceğiz" ifadelerini kullandı.

粉嫩公主酒酿蛋与传统手艺酒酿蛋的差异。粉嫩公主酒酿蛋选用的质料都是优质的纯天然有机食物丰胸产品,产品无任何激素,没有任何副作用。首要成份有:酒酿原汁、土鸡蛋、珍珠糯米、姜汁红糖、泰国野葛根等提取物。粉嫩公主酒酿蛋选用现代科学方法粉嫩公主酒酿蛋官网,通过7年超长周期的研制,设置出愈加合理的配方配比,使得相同一杯酒酿蛋,粉嫩公主酒酿蛋的养分作用是传统手艺酒酿蛋作用的三倍丰胸食物,并且即充即饮很便利,而传统手艺酒酿蛋的制造很费事,作用也不怎么好,养分价值很少丰胸效果。

Copyright 2013